O mně


Na světě není těžší úlohy než být dobrým rodičem. Jsem mamkou tří dcer a  rodina je pro mě vždy na prvním místě! Zároveň jsem ale velmi ambiciózní člověk, který má neustálou touhu po sebevzdělávání a nesnáší stereotyp. 

Jak se realizovat a zároveň být dobrou matkou a manželkou? Jak dělat co mě baví a naplňuje a přitom zvládat rodinu a domácnost?

K práci svatební zpěvačky a moderátorky v rádiu (doufám, že ladíte jenom Hitrádio Orion :-D ) jsem si splnila další sen a pořídila si vyšívací stroj. Okamžitě se z nás stali kamarádi a já věděla, že to, co chci dělat, je podnikat a dělat v životě jen to, co mě baví. Pracovat podle sebe a zároveň mít čas na rodinu.

Jsem velkým milovníkem lidových motivů. Miluju folklor a lidové tradice ve všech podobách a nejvíce ve spojení s módou, hudbou a vínem :-). Proto jsem se rozhodla spojit tuhle mou vášeň ve folklor a vyšívání a začala vyšívat...

Brzy jsem se nechala přemluvit i k vyšívání dalších oblíbených motivů, a to zejména na zakázku - stále však převažují hlavně mé milované lidové motivy. Vyšiju téměř cokoliv, vyjma firemních log a vašich dodaných obrázků bez licence.

Všechny výšivky, kterými disponuji, jsou spojeny s povolenou malovýrobní licencí určenou k prodeji.

Pracuji na IČO, a proto mám velkou radost, že ČEŠI stále podporují malé domácí firmy :-) a nejen ČEŠI! Vždyť už jsem posílala vyšívané dárky i do Německa a Polska. Dokončuji teď jedno dílo, které odesílám dokonce do USA... :-)

Vyšívám s láskou - co kousek, to originál! Žádná výšivka není nikdy stejná!

Výšivka je navíc proti potisku "nesmrtelná" a vydrží i drsnější zacházení :-) Kromě toho dokáže zrecyklovat váš starší kousek a udělat z něho nadčasovou bombu, kterou nikdo jiný mít nebude.

U ruční výroby nejde o 100% dokonalost, ale o 100% duševní balzám :-)

Těším se na vaše objednávky!

KARLA

ŽIVNOSTNÍK ROKU 2022 MSK <3